Yıldız Akademi Satış Ortaklığı Nedir ve Nasıl Çalışır?

Yıldız Akademi Satış Ortaklığı Kayıt Sayfası, sitemizde bulunan eğitim ve diğer ürünlerin satışını yaparak başvuru yapabileceğiniz bir pazarlama stratejisidir. Bu sistem, satış ortaklığı olarak belirli ürün veya hizmetleri tanıtıp satış yaparak para kazanmanızı sağlar. Diğer bir anlatım ile hiçbir risk almadan ve ücret ödemeden Yıldız İHA ya ortak olmuş ve ürünlerini satarak para kazanma konumuna geçebilirsiniz. Bu ortaklıkla, sizin bağlantınız ile satılan ürün veya hizmet satışlarından pay alacaksınız.

Satış ortaklığı kayıt
Satış ortaklığı kayıt 2

Kayıt Olma:

İlk adım, sitemize kaydolmaktır. Satış ortaklığı kayıt başvurunuz kurulumuz tarafından incelenecek üyeliğinizin uygun görülmesi ile çalışmalarınıza başlayacaksınız.

Aynı isimle birden fazla başvuru, Geçersiz isim soyisim bilgileri gibi gerçek dışı bildirimler reddedilecektir. Kaydın onaylanması 24 – 48 saat sürebilmektedir. Herhangi bir gecikme durumunda whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yıldız Akademi Whatsapp Hattı

Size Özel Paylaşım Linkleri
Satış Ortağı olarak üyeliğiniz onaylandıktan sonra, tanıtım ve satış için özel linkleri sağlanır. Bu linkler ile gelen ziyaretçiler satın alma durumları sisteme kaydedilir

Bu işlemi belirli ürünlerde yapabilirsiniz. Ürün yelpazesi zamanla genişleyecektir.

Yıldız Akademi İlk Dronum
İHA 1 Ticari Pilot Eğitimi
İHA 0 Ticari Pilot Eğitimi

Satış ortaklığı kayıt 3
Satış ortaklığı kayıt 4

Tanıtım ve Pazarlama
Satış Ortaklığı sağlanan özel bağlantıları kullanarak ürün veya hizmeti tanıtmak için çeşitli pazarlama kanallarını kullanabilirsiniz. Bu blog yazıları, sosyal medya paylaşımları, e-posta pazarlaması veya diğer dijital pazarlama yöntemlerini kapsar.

İzleme ve Analiz

Satış Ortaklığı tarafından sunulan dağıtım ve izleme kodları, şirketin satışlarının sizin izlemenize olanak tanır. Bu, satışları sürdürmek ve komisyonları planlamak için kullanılır.

Komisyon Alma
Satış Ortaklığı sizin aracılığınızla yapılan satışlar üzerinden belirli bir komisyon hesaplar. Bu komisyon oranı önceden belirlenmiş olabilir ve genellikle ürün veya hizmetin türüne bağlı olarak değişebilir.
Sonuç
Satış Ortaklığı hep birlikte geniş kitlere ulaşmamızı sağlayan etkili bir pazarlama ve hızlı kazanç elde etmenizi sağlar
Bu sistemde üyelerimizin her birini bir ortak olarak tanımlar onlarla şeffaf iletişim, güvenilir izleme sistemleri ve karşılıklı avantajlar sağlayarak hep birlikte olmanın bereketi ile kolay para kazanma imkanı sunuyoruz.

Satış ortaklığı kayıt 5