NRF24L01 + PA + LNA SMA Anten 2.4GHz1
NRF24L01 + PA + LNA SMA Anten 2.4GHz2
Büyütmek için tıklayın
Ana SayfaHizmetlerDRONE YEDEK PARÇALARIKumanda ve Alıcılar NRF24L01 + PA + LNA SMA Anten 2.4GHz Kablosuz Haberleşme
Önceki Ürün
F450 F550 SK450 Z450 TL450 Frame İçin İniş Takımı1
Ürünlere geri dön
Sonraki Ürün
2 Kanal 5 V Röle Kartı1
2 Kanal 5V Röle Kartı 70,00₺
NRF24L01 + PA + LNA SMA Anten 2.4GHz Kablosuz Haberleşme
50 adet stokta
Add to wishlist
  • Açıklama
Açıklama
MCU/ARM/PIC/AVR/STM32 sistemlerinizle birlikte kullanabilirsiniz.
NRF24L01 Özellikler:
Frekans: 2.4GHz~2.5GHz
Çalışma voltajı : 3 ~ 3.6V Max
Akım : 115mA
Çoklu Frekans: 125 frequency
Data alımı için 6 kanala kadar destek.
Paket içeriği:
1 x NRF24L01+PA+LNA kablosuz modül
1 x IPX Anten
Kategoriler: Kumanda ve Alıcılar
Paylaş
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
İlgili ürünler
2.4G RP-SMA Anten1
2.4G RP-SMA Anten2
Kapat
2.4G RP-SMA Anten
2.4G RP-SMA Kablosuz Haberleşme Anteni: 2.4G RP-SMA Anten, 2.4GHz frekansında çalışan kablosuz haberleşme modüllerinizle kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Anten bağlantı girişi
Add to wishlist
Sepete Ekle
Hızlı Göster
Kurumsal
  • Hakkımızda
  • Misyonumuz
  • Vizyonumuz
  • Mesafeli Satış Sözleşmesi
  • Gizlilik Politikası
Müfredat
  • İHA 0 Eğitimi
  • İHA 1 Eğitimi
  • İHA 2 Eğitimi
  • İHA 3 Eğitimi Müfredat
Blog
  • İHA Ehliyeti Nedir?
  • ATC Telsiz Sertifikası Nedir?
  • İHA 0 Nedir?
  • Yıldız İHA – İlk Dronum Drone Kullanmayan Kalmayacak
İletişim
  • Hesabım
  • Satış Ortaklığı
  • Sepet
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • İletişim Formu
Mağaza
Menü
İstek Listesi
0 items Sepet
  • Hesabım
Sohbete Başla
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Yıldız Akademi
Merhaba👋
Sİze nasıl yardımcı olabilirim?
  • Blog
  • Yıldız Akademi Satış Ortaklığı
  • Misyonumuz
  • Vizyonumuz
  • Ürün Bilgilendirmeleri
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • İlk Dronum Bilgilendirme
  • FVP Pilot Eğitimi
  • Teknik Servis
Üste Çık
Kabul Et